вівторок, 24 березня 2015 16:55

Стало відомо про ще одного загиблого в катастрофі військового гелікоптера

Стало відомо про ще одного загиблого в катастрофі військового гелікоптера
Фото: ukranews.com

Внаслідок падіння вертольота в Васильківському районі Київської області загинули дві людини, ще одна отримала травми.

Цю інформацію уточнили в ДСНС Київської області, передає "Обозреватель".

"Повідомлення про катастрофу надійшло на лінію "101" сьогодні, 24 березня, о 14.24. Це був військовий вертоліт. Внаслідок аварії загинули дві людини, ще одна отримала травми. НП сталася в районі села Вінницькі Стави", - розповіла начальник прес-служби ДСНС Київської області Вікторія Рубан.

За попередньою інформацією, розбився військовий вертоліт МІ-24. На місці працюють рятувальники, а також представники Міноборони, СБУ та міліції. Раніше повідомлялося, про одного загиблого.

Зараз ви читаєте новину «Стало відомо про ще одного загиблого в катастрофі військового гелікоптера». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути