четвер, 30 липня 2015 09:26

Російські танки атакували сили АТО під Гранітним - Тимчук

Російські танки атакували сили АТО під Гранітним - Тимчук
Фото: uapress.info

Бойовики здійснили танкову атаку на позиції українських військ поблизу Гранітного Донецької області.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук

"У районі н.п.Гранітне і Старомар'ївка (південніше Донецька) бойовики застосували бронетехніку. До переднього краю підійшла танкова група бойовиків і здійснила прицільний обстріл з танкових гармат передових позицій сил АТО. Після чого бронегруппа супротивника відійшла в глибину своїх бойових порядків", - написав Тимчук.

Він також зазначив, що російсько-терористичні війська на Донбасі знову здійснюють основну кількість обстрілів позицій сил АТО і цивільних об'єктів у вечірній і нічний час.

"Зокрема, протягом останньої доби в денний час було здійснено лише близько 25% від усіх обстрілів. Також з боку бойовиків фіксується активне проведення розвідувальних заходів (з виявлення бойових порядків і системи оборони сил АТО), а також активність снайперів і снайперських груп супротивника", - повідомив Тимчук.

Зараз ви читаєте новину «Російські танки атакували сили АТО під Гранітним - Тимчук». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

2

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

30.07.2015 10:48:15Доктор 79.219.169.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Опять двадцать пять " Российские танки" народ не верьте этому бреду не может там быть российских танков, Украина не воюет с Россией на Украине есть сепаратисты которые защищают свою землю и интересы, понятно что им помогают, но помогать может хоть кто . Взять хотя бы Яныка он бабла столько спёр что не на одну войну хватит и купить оружие это тоже не проблема это же чей-то бизнес

30.07.2015 09:45:58Frigate195.66.220.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Может гаранта на сутки на передовой оставить с саперной лопаткой. Пусть от танков отмахивается . Нас сдают,предают,а самое страшное,сознательно власть превращает в пушечное мясо без права на самозащиту. Власти бояться нечего.У всех замки, виллы, коттеджи за морями,океанами и счета со множеством ноликов.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути