
У ніч на 5 жовтня 2025 року Росія завдала масованого комбінованого удару по об'єктах газової інфраструктури України.
Під загрозою опинилися цивільні підприємства, які відповідають за постачання газу українцям у період опалювального сезону, повідомляє "Нафтогаз України".
Внаслідок обстрілу зафіксовані прямі влучання та пошкодження. На місцях працюють бригади Групи Нафтогаз разом із рятувальними службами. Вони ліквідовують наслідки обстрілу та проводять оцінку руйнувань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни били по газових об'єктах. Половину запущених ракет вдалось збити - Зеленський
"Жодного військового значення атаковані обʼєкти не несуть. Ці маніакальні терористичні удари направлені лише на одне - позбавити українців газу, тепла і світла", - зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.
Підготовка до опалювального сезону в Україні триває за затвердженим графіком: накопичення газу відбувається відповідно до плану, що дозволить забезпечити потреби населення, заявила заступниця міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ольга Юхимчук.
Міненерго гарантує, що обсяги газу, включно з імпортними поставками, дозволять задовольнити потреби населення протягом осінньо-зимового періоду.
Коментарі