
У ніч на 3 жовтня російські війська здійснили масовану атаку ракетами та дронами по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Ударів зазнали кілька регіонів, зокрема було пошкоджено об'єкти газотранспортної системи.
Про це повідомило Міністерство енергетики. У відомстві зазначили, що на місцях ударів уже працюють рятувальні служби та аварійні бригади для ліквідації наслідків і стабілізації ситуації, повідомляє Міненерго.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала Україну 65 дронами: скільки вдалось збити
"Дякуємо кожній ремонтній бригаді, всім фахівцям, які залучені до ліквідації наслідків цього удару", - наголосили у міністерстві.
Фахівці підкреслюють, що атака спрямована на підрив стабільності енергосистеми країни, однак оперативні дії ремонтних бригад мають знизити вплив пошкоджень на споживачів.
ОНОВЛЕНО 10:50. Ворог атакував енергетичну інфраструктуру ДТЕК Нафтогаз дронами і ракетами.
"Внаслідок атаки робота ряду об'єктів газовидобутку на Полтавщині була зупинена", - йдеться у повідомленні.
Коментарі