Російських "мобіків", які після прибуття на передову відмовилися воювати проти України, затримали в Кремінній.
Лише в одному 488-му мотострілковому полку близько 70% мобілізованих після прибуття на передові позиції відмовилися воювати. Їх тримають під вартою на одному з підприємств у Кремінній, повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бахмут з Костянтинівкою накрили російським вогнем: кадри воєнних злочинів
"Дехто втік, решту утримують під охороною та намагаються під психологічним тиском повернути в стрій і відправити їх в атаку", – повідомив він.
Також повідомляють, що на півночі Луганщини почастішали випадки шантажу населення окупантами шляхом знеструмлення населених пунктів, що змушує деяких людей поступово залишити власні оселі.
"Водночас у Сіверськодонецьку вже збирають списки охочих заселитися в чужу домівку. Адміністрація пропонує квартири з усіма умовами. Опитування розпочали з вулиці Новікова", – написав голова ОВА.
Щодо бойових дій, то окупанти з мінометів, ствольної та реактивної артилерії обстріляли Стельмахівку.
Водночас авіація Сил оборони впродовж минулої доби завдала 17 ударів. Підтверджено ураження 15 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також двох позицій зенітних ракетних комплексів ворога.
Підрозділи протиповітряної оборони збили гелікоптер Ка-52 й три БпЛА "Орлан"
Військовослужбовці ракетних військ і артилерії за минулу добу уразили три пункти управління, шість районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склад боєприпасів і п'ять інших важливих об'єктів ворога, зокрема одну радіолокаційну станцію.
На Луганщині в напрямках Сватового й Кремінної точаться важкі бої. Російські окупанти реактивною артилерією перетворюють звільнені Збройними силами України населені пункти на попіл, як Попасну.
Станом на середину жовтня в рамках мобілізації в Російській Федерації призвали близько 200 тис. осіб. Це приблизно 66% від заявленого плану. Такі дані української розвідки повідомила на брифінгу 20 жовтня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Коментарі