четвер, 10 лютого 2022 14:33

Поліцейським, які "злили" відео розстрілу на Південмаші, загрожує в'язниця

На поліцейських, які оприлюднили відео смертельної стрілянини на заводі Південмаш у Дніпрі, чекає кримінальна відповідальність.

Хто саме передав журналістам кадри - встановлюється. Про це під час засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності повідомив заступник генерального прокурора Максим Якубовський, передає Gazeta.ua.

Автор: скріншот із відео
  Поліцейські "злили" в мережу відео, як солдат Артем Рябчук розстрілює на Південмаші в Дніпрі  товаришів по службі
Поліцейські "злили" в мережу відео, як солдат Артем Рябчук розстрілює на Південмаші в Дніпрі товаришів по службі

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обзивали "вкиднем": стало відомо, від яких свідчень відмовився дніпровський стрілець

"Ми зараз можемо говорити – це працівники Національної поліції. Хто конкретно, я сподіваюся, буде встановлено у результаті розслідування", – сказав Якубовський.

Додав, що епізод про оприлюднення відео виділено в окреме кримінальне провадження - за фактом розголошення даних досудового розслідування.

Як окремий епізод розслідуються дії поліцейського, який "незаконно, цинічно, з порушенням вимог законодавства" допитував затриманого Рябчука на місці на камеру.

27 січня близько 3:40 на території Південного машинобудівного заводу в Дніпрі строковик 20-річний Артем Рябчук розстріляв з автомата дев'ятьох співслужбовців і цивільну жінку. П'ятеро загинули, інші в лікарнях. Після скоєного Рябчук утік, прихопивши зброю та набої.

Підозрюваного затримали за кілька годин під Дніпром. Наступного дня суд обрав йому запобіжний захід - тримання під вартою. 3 лютого Рябчук відмовився від усіх свідчень, мовляв, давав їх під психологічним тиском. Також відмовився від послуг наданого державою адвоката.

Комісія, яка проводить розслідування щодо обставин і причин стрілянини, виявила порушення порядку та організації несення служби й факти позастатутних відносин.

Зараз ви читаєте новину «Поліцейським, які "злили" відео розстрілу на Південмаші, загрожує в'язниця». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути