




10 сепня о 5:30 в Одесі четверо невідомих напали на поліцейських та викрали їхнє авто. Про це повідомляє відділ комунікації поліції області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Затримали банду, на рахунку якої понад 20 розбоїв
"Встановлено, що вночі четверо місцевих мешканців у віці від 23 до 25 років на вулиці почали чіплятися до двох дівчат. Під час словесної перепалки останні вийшли на дорогу, де в цей час проїжджав службовий автомобіль правоохоронців. Дівчата зупинили працівників поліції та попросили допомоги. Працівники поліції зробили зауваження хлопцям, які у відповідь почали сперечатися з правоохоронцями та один з них дістав гранату РГД-5 та кинув її в салон службового автомобілю. Задля безпеки працівники Управління захисту економіки покинули службовий автомобіль та відтягли дівчат на безпечну відстань", - повідомляється.
Цим скористалися зловмисники, сіли в авто та зникли в невідомому напрямку.
Правоохоронцями було введено план "Перехоплення". Зловмисників було затримано. У правопорушників було вилучено дві гранати та знайдено службовий автомобіль. Ведеться слідство.
У начальника кримінальної поліції Бердянська Запорізької області підполковника Дмитра Грайворонського викрали його особисте авто "Aкура", яке коштує близько 70 тис. доларів.
Коментарі