У липні 2022 року Державне бюро розслідувань припинило діяльність однієї з найбільших мереж підпільних гральних залів.
Вони діяли в Україні щонайменше п'ять років. Повідомили про підозру 34 членам угруповання, у тому числі організаторам, адвокату та правоохоронцям, які "кришували" бізнес.
"12 учасників злочинної організації затримано, одного з організаторів – при спробі залишити межі України на митному пункті пропуску "Порубне-Сірет". Всім затриманим вручені клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, без визначення альтернативного розміру застави", – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці в Україні "кришували" гральний бізнес, який приносив до 300 млн грн щомісяця
До 24 лютого 2022 року в Україні працювало майже 400 незаконних гральних закладів. Після російського вторгнення вони ненадовго припинили свою роботу, але потім знову відкрилися.
Найбільше активізувалися зали у Києві та Одесі. Місячний обіг там становив у середньому 300 млн грн.
Власники залів платили правоохоронцям, щоб їх не чіпали.
"Працівники ДБР провели понад 115 одночасних обшуків за місцями проживання організаторів незаконного бізнесу, в офісних приміщеннях, які забезпечували діяльність незаконних гральних закладів, та у самих залах для азартних ігор. Вилучили понад 530 одиниць комп'ютерної техніки, "чорну" бухгалтерію, записи та інші докази. Також вилучено понад 7 мільйонів гривень у різних валютах", – йдеться у повідомленні.
Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.
У Житомирі два роки тому поліцейські штурмом брали підпільні гральні заклади на вул. Великій Бердичівській та Івана Сльоти. Адміністрація вимогу поліції відчинити двері проігнорувала, тож, щоб потрапити всередину, довелося застосувати кувалди та болгарки.
Коментарі