пʼятниця, 10 червня 2016 16:16

Одного із водіїв довелося вирізати із машини після ДТП
3

dozor.kharkov.ua
Фото: dozor.kharkov.ua
dozor.kharkov.ua
dozor.kharkov.ua

Сьогодні близько 15.00 на проспекті Науки у Харкові зіткнулися три авто.

Про це повідомляють у редакції Городской дозор.

Водії "ВАЗ-2101" та Suzuki самостійно вибралися із машин. 29-річного водія Volkswagen довелося вирізати болгаркою.

Читайте також: Авто перевернулося і влетіло у житловий будинок

Постраждали пасажири Volkswagen та Suzuki. Усіх госпіталізовали. На місці аварії працюють слідчі.

Зараз ви читаєте новину «Одного із водіїв довелося вирізати із машини після ДТП». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.09.2012 08:17:55ввв82.193.102.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Писака хренов.

20.09.2011 15:40:09ФАКТ80.239.242.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти
[Видалено]
20.09.2011 15:54:44янучар81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Так ты уже не 123? И не помогающиц боньке?

20.09.2011 14:43:24янучар вике81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

А ты кто на фото инопланетянин или мужык за срулем? А салют у тебя откудово идет? Спееди али сзаду? А салютируеш хорошо!

17.09.2011 22:31:34так217.212.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

коментарі пише одна людина -бред читати-із ста\-наркоманія-\-в японіі клани якудза -поза закону -а у нас партіі-\ у парламенті\ якудза у законі\ хто може сказати- ні-ні ні -....
..

17.09.2011 15:45:42янучар вике81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

О Жыгулевском любит бонькас прашивать. Ты боня-сроня? Если бонька, то о пиве спрвшивай далее,твечу. А о хфутболке и ряженной ты сама сдесьговорила. Али у тябя памяти нету?????? ТОгда позову вместо тябя Свету!!!!!!

17.09.2011 15:39:57янучар81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Рыгонал сказанул что вика нацык. Ты там флаг поднеми и слався януковичу заори!!!!!! Ты же нацык, али нет?

17.09.2011 15:36:29янучар81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не понл, Вик, а я при чем? Тулько спросил р футболке, а ты тут вдруг..... Хоч подарю "Я жыву на своей родной не москальской земле....! ?" А Спасибо, обязательно куплю, От критики Януковича у меня куры лучше несутса. [Видалено]

17.09.2011 15:26:11Орион91.76.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Викавечно тиы чем-то недевольна.

01.09.2012 08:27:12Бобочка93.75.18.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Орион - ИДИОТ!:)

17.09.2011 15:15:56Орион91.76.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Правда глаза колет! Чем за компом сидет и смердеть, пошла-бы да и постирала свои исподники. Сама главное смердит на весь сайт аки дикий зверь, а на меня сваливает. Ну и нахалка ты Вика.

17.09.2011 15:03:10Орион91.76.254.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вика (Киев). Опять ты засмердела на весь сайт аки дикий зверь. Ты бы постирала свои панталоны, а то уж больно дух от них невыносимый, да и сама в баню сходи, а то ведь смердишь!

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути