понеділок, 20 серпня 2012 09:57

На дівчат із Pussy Riot чекає ще один суд

На дівчат із Pussy Riot чекає ще один суд
Із Pussy Riot вимагають компенсацію у розмірі 30 тисяч рублів за моральні страждання. Фото: 24smi.org

Кунцевський суд Москви у понеділок проведе співбесіду сторін за позовом жительки Новосибірська до учасниць панк-гурту Pussy Riot, з яких вона вимагає компенсацію у розмірі 30 тисяч рублів за моральні страждання, нібито завдані їй "панк-молебнем" у храмі Христа Спасителя.

Згідно з нормами ЦПК РФ, у ході співбесіди вирішується питання про підготовку процесу по цивільній справі, зокрема, суддя роз'яснює сторонам їх процесуальні права і обов'язки, уточнює позовні вимоги заявника і дізнається, які є заперечення у відповідача або його представника, вирішує питання про те, чи потрібно залучати до справи співвідповідачів і третіх осіб, а також проводити експертизи. Крім того, у ході співбесіди ставиться питання про те, чи можуть сторони досягти мирової угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Pussy Riot дали 2 роки колонії

Як випливає із заяви, жінка є віруючою і вважає дії учасниць панк-гурту неприйнятними.

Нагадаємо, п'ять дівчат у кінці лютого прийшли в храм Христа Спасителя в Москві й, одягнувши маски, провели так званий "антипутінський" панк-молебень. Відеоролик із виступом був викладений в інтернет і викликав великий суспільний резонанс.

Хамовнічеський суд Москви 17 серпня засудив трьох учасниць акції - Надію Толоконникову, Марію Альохіну і Катерину Самуцевич до 2 років позбавлення волі в колонії загального режиму, визнавши їх винними в хуліганстві.

Зараз ви читаєте новину «На дівчат із Pussy Riot чекає ще один суд». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

57

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

21.08.2012 13:27:11Вольный95.135.124.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Панк группа в свойственном ей стиле(муз) просила российскую богородицу избавить их (подразумеваю Россию) от от Путина. В чём хулиганство? Девочки делали себе рекламу, а политиканы им ОЧЕНЬ помогли - прославили на ВЕСЬ мир

20.08.2012 15:41:25Гость188.0.65.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

"Есть время разбрасывать камни, а есть время и собирать их"!!!
Почему "пуси" .. разбрасывали "камни" весело, а "собирать" их стало ГРУСТНО??? НЕльзя оскорблять ВЕРУ... к ней надо относиться УВАЖИТЕЛЬНО!!! Не нравится Путин??? Так прийди ему это и скажа .. в Кремль, возле Кремля... за Кремлем... в отделении МВД... на пл. Джержинского.. на Петровке 38... в клубе "Голубая устрица"... в поле .. в болоте .. в лесу... кто МЕШАЕТ??? А в ХРАМЕ БОЖЬЕМ - грешно!!! НЕ по христиански!!!

20.08.2012 15:12:12Виктор.31.170.137.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

А чего там царемониться!
Пора уже сжигать неугодных власти как в средние века, а Гундяеву продавать добровольно- принудиельно индулигенции - прямо золотое днот для казны!
Догнать и перегнать КНДР, Иран, и прочая! :)

20.08.2012 13:42:52бывалый82.140.255.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Животных депортировать в Быдлостан! Бешенные вагины должны бегать по Киеву с сисястыми тетками рядом. Хохлы рятуйте своих шлюх!

20.08.2012 11:04:19Ландо178.159.123.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Якщо це просто словесний протест, без насілля, то він має право бути у суспільстві без обмежень.Хай людина вискаже свою думку, а решта подумає права ця людина чи ні, а якщо вона не права то це треба тут же забути і викинути з голови, а не намагаться відирвати голову у того, хто думає якось інакше! Це і є права людини на своє слово і на свою думку у цивілізованному суспільстві!

20.08.2012 11:02:46OLexA999178.165.1.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Разве у нас церковь и государство единое целое?!
И в конце концов девочки ведь не оскорбили своим шуточным выступлением настоящей святыни а-Котель а-Маарави.

20.08.2012 10:54:20ДИР194.44.31.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ИЗВРАЩЕНЦЫ БЫЛЫ ВСЕГДА, НО БЕДА ВСЕГО ЧЕЛОВЕЧЕСТВА В ТОМ ЧТО ЭТА ПОШЕСТЬ ПОД СОУСОМ СВОБОДЫ ЛИЧНОСТИ ПРИОБРЕТАЕТ ГЛОБАЛЬНЫЙ ХАРАКТЕР. ЛЮДИ ИМЕЮТ ПРАВО НА ПРОТЕСТ - ЭТО ОСНОВЫ ПРАВОВОГО ГОСУДАРСТВА.
НО ЕСЛИ ВЫ ЭТИМ ПРОТЕСТОМ МЕШАЕТЕ ЖИТЬ ТОМУ КТО НЕ ПРОТЕСТУЕТ, ТОМУ КТО НЕ ПОДДЕРЖИВАЕТ ВАС? С ЧЕГО ВЫ РЕШИЛИ ЧТО ВАШ ПРОТЕСТ САМЫЙ ПРАВЕДНЫЙ???

20.08.2012 10:53:38Ландо178.159.123.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Такий суворий вирок каже тільки про те що в Росії просто не увляють, що це таке права людини.Я згоден з тим, що вони зробили дурницю, але карати таким чином людину і позбавляти її свободи це занадто суворо і не гуманно.Все ж таки ми живемо у 21 столітті, а не в часи інквізиції, чи я не правий?

20.08.2012 10:52:47Мракобес95.133.124.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Мракобесы. Ниче после всегда идет 17 год.
Эта та самая церковь Где Священники стучали со времен Петра.Где старообрядцев зжигали.
Та по доносу которой могли село выселить в Сибирь за отход от Державного Православия.
Та которая предала анафиме Толстого.Та которая проводила гонения на Штунд (оплот Канады теперь) нынче боптисты.Та которая в ссср быле гебешная и стучала в комитете.Та которая имеет иерарха Бывшего Торговца водкой и сигаретами через Патриархию.

20.08.2012 10:52:04Swat212.26.129.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

Люди - учитесь ПРОЩАТЬ. Все кто тут жаждет крови от имени бога - вы не от бога, вы от дьявола. Церковь во все века учила милосердию, прощению. А те попы, что сейчас сидять во главе ее - просто бизнесмены, не имеющие ничего общего с богом.
Да виноваты, да кощунство - дали бы им общественных работ или еще что-то. Но срок - это уже инквизиция и средневековье .. Позор, что ихним заказным судам, что нашим..
И пусть бережет вас всех бог от этих судилищ..

20.08.2012 11:02:12Людмила95.135.98.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Когда Христос прощал блудницу - он говорил : ,,Иди и больше не греши,,.Вы уверены , что они не будут грешить дальше. Да , прощать нужно и не раз а постоянно. Но если судить по вашей логике , то и Иуда должен быть прощен.Наказание суровое , но есть возможность подать аппеляцию и пересмотреть свои взгляды на произошедшее.Вы уверены , что протест нельзя было провести в другой форме - пусть бы вышли на Красную прощадь и пели , или в Кремле.И , знаете , прощение пусек и фемен породит новых пусек.А это уже беснование .

20.08.2012 11:16:54Swat212.26.129.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Павел второй смог простить, того кто в него стрелял.. Вы задайте себе другой вопрос- перевоспитает ли их тюрьма в лучшую сторону ?

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути