пʼятниця, 22 листопада 2013 09:31

Люди кричать під завалами торгового центру в Ризі, загиблих уже 18

Люди кричать під завалами торгового центру в Ризі, загиблих уже 18
Фото: obozrevatel.com

У результаті обвалення будівлі торгового центру в Ризі загинули 18 людей, повідомляють латвійські ЗМІ.

Цю інформацію в ефірі радіо Baltkom підтвердив міністр внутрішніх справ Ріхард Козловскис, повідомляє портал Mixnews.lv.

Як повідомила представник "швидкої допомоги" Ілзе Букша, не виключено, що число загиблих може збільшитися.

За її словами, невідомо, скільки людей досі перебувають під уламками магазину. "Цифри різняться від 10 до 30", - йдеться в повідомленні порталу.

Раніше портал повідомляв про 16 загиблих.

В результаті обвалення даху в ТЦ Maxima загинули три рятувальника, які працювали на місці НП. Ці дані підтверджує представник глави МВС країни Дайга Пагорба.

За її словами, дані медиків та пожежників різняться, оскільки пожежники повідомляють про загиблих людей, знайдених під завалами без ознак життя. Своєю чергою, медики можуть повідомляти про кількість жертв, які вже витягнуті з-під уламків будівлі і після проведення реанімаційних робіт.

Між тим під завалами залишаються живі люди. Так, за інформацією ЗМІ, одна з постраждалих змогла додзвонитися до своєї дочки і повідомити, що у неї пошкоджена нога.

Як передає Mixnews.lv, журналіст, який перебуває на місці події, заявив у прямому ефірі однієї з радіостанцій, що сам чув крики з-під завалів.

"Я сам чув стогони і крики з-під завалів. Але на розбір цих конструкцій може знадобитися близько доби", - наводить портал слова журналіста.

ЗМІ також повідомляють, що Державний центр донорів крові звернувся до жителів Латвії з проханням здавати кров для потерпілих.

Між тим, президент Латвії Андріс Берзіньш у спеціальному зверненні назвав обвалення торгового центру незбагненною трагедією.

Зараз ви читаєте новину «Люди кричать під завалами торгового центру в Ризі, загиблих уже 18». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

11.11.2009 11:52:25Кий195.200.64.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Вася, а ви знаєте під прапором яких країн ходить найбільше торгових суден? Мабуть, що ні. Це Панама, Ліберія і т.п. Ви упевнені, що у них є стільки військових взагалі?
11.11.2009 09:40:24Василий91.90.15.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Спецназ должен быть на каждом судне. И при приближении каких-либо плавательных средств в зону обстрела немедленно открывать огонь на поражение, никаких предупредительных выстрелов и арестов пиратов. Их надо отстреливать, лодки топить и уцелевших корсаров на корм акулам. В средневековье, когда пиратов было много, каждое торговое судно имело на борту оружие и при нападении вся команда занималась отражением атаки. А сейчас при огромных размерах торговых судов и большой стоимости их имущества эти суда захватывает бандочка на двух лодках. В старину ни одному пирату не пришло бы в голову нападать на торговое судно с двумя лодками - их бы потопили за пару минут. На судне должна быть оружейная комната с автоматами, пулемётами и снайперками и при нападении вся команда вклучается в оборону.
11.11.2009 09:30:34 Володимир92.113.132.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Як казав один сатирик-правильное решение- правда такі речі в голос можуть говорить всі окрім президента. Вважаю треба твердо дать наказ, а ті кому довірено його виконають, тілки після цього можно в голос і коротко прокоментувать.
Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути