пʼятниця, 06 січня 2012 15:39

Десятки вбитих у Дамаску: терорист підірвався біля початкової школи
5

Фото: Фото: Reuters

Опівдні в п'ятницю, 6 січня, біля будівлі навчального закладу служб безпеки, на площі Мейдан у Дамаску прогримів вибух.

За попередніми даними, терорист-смертник підірвав автобус з поліцейськими або курсантами спецслужб. Повідомлялося і про другий вибух, але ця інформація поки що не отримала офіційного підтвердження.

В результаті теракту є безліч жертв, передає сирійське державне телебачення. Сирійське державне агентство SANA повідомляє про "десятки мучеників і поранених, переважно серед мирних громадян". Зокрема, згідно повідомлень місцевих ЗМІ, загинуло щонайменше 25 людей, близько 40 отримали поранення.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Смертники підірвали у Дамаску штаб-квартиру держуправління безпеки

За попередньою інформацією, вибуховий пристрій привів у дію смертник.

Відомо, що поряд з місцем трагедії розміщується початкова школа.

Це - другий вибух у Дамаску за останні кілька тижнів.

Нагадаємо, два тижні тому, в п'ятницю 23 грудня, за схожим сценарієм було здійснено подвійний теракт приблизно в тому ж районі, на площі Майдан у Дамаску. Тоді загинули 44 людини і близько ста людей отримали поранення. За твердженням влади, ціллю терористів були співробітники сил безпеки.

Зараз ви читаєте новину «Десятки вбитих у Дамаску: терорист підірвався біля початкової школи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

13.11.2011 21:05:10Sedoi94.233.191.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Сколько вижу его фото, везде он улыбается...

13.11.2011 16:48:45Любовь92.249.102.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

брат близнец нашего дебила синего

13.11.2011 16:38:21Варвар78.36.218.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Давай ,давай поучите белорусов, как надо жить.Сами в дерьмо всё глубже,педагоги хреновы.

13.11.2011 16:01:36ВладИС87.156.24.--
  • 3+
  • 0-
  • Відповісти

Скоро и наш ПРоффесор скопирует этот дебилизм... Урод у уроду тянется...

13.11.2011 16:36:18люся анусович46.247.243.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

в белоруси бацька уважаемый человек!то что происходит в белоруси сегодня -это происки большого брата!у них при бацьке впервые долар прыгнул 100%=вспомнитека хорошенько сколько наши пидократы опускали дензнаки украины..а сравнивать бацьку с хамом это некоректно--то что у нас мафия поставила на трон краины овоща,даже необсуждается,,а правит совсем,совсем не оно...

13.11.2011 15:55:00Svoboda109.227.87.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Коли вже цю фашистську [Видалено] до шибениці в Мінську потягнуть?

13.11.2011 15:48:18Гость93.72.84.--
  • 7+
  • 0-
  • Відповісти

Бедные белорусы! Раньше им пояснили, что президентом может быть только Лукашенко. Сейчас выросли его дети, поэтому принят самый "демократический" закон, что нельзя и молчать.

13.11.2011 16:26:31ЕНА КИЕВо46.247.243.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

выросли детки у польского белорусожида,поганяло-хам,фио-ян укович в.и....одного депутатиком народным оформил.другой стоматолог-используя общак.т.е бюджэт краины,за год-,стал крутым банкиром миллиардером и т.д

13.11.2011 16:00:28Бандерлог89.252.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

БОЛЬШЕ ТРЕХ НЕ СОБИРАТЬСЯ ! ХОДИТЬ СТРОЕМ ПО ОДНОМУ ! ТИХО РАДОВАТЬСЯ ВЫРАЩЕННОЙ БУЛЬБЕ ! ГОЛУБЫЕ КУЛЬКИ, ВЫ ЧЕМУ БУДЕТЕ РАДОВАТЬСЯ ? У ВАС И БУЛЬБЫ ТО НЕТ.

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути