


У Києві 26-річний чоловік забив до смерті 65-річну матір і вистрибнув із вікна.
Підозрюваний вижив, він у лікарні. Конфлікт із матір'ю стався через гроші, повідомили у відділ комунікації столичної поліції.
"У квартирі на п'ятому поверсі, звідки вистрибнув чоловік, поліцейські виявили тіло вбитої. З'ясували, що напередодні син вимагав у матері гроші на особисті потреби. Діставши відмову, він побив жінку по голові гітарою та стільцем. Уламки ми вилучили як речові докази. Зрозумівши, що мати мертва, вистрибнув із вікна багатоповерхівки", - розповів начальник Святошинського управління поліції Петро Токар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік убив матір гантелею
Чоловікові повідомили про підозру в умисному вбивстві, скоєному з особливою жорстокістю. Йому загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув'язнення.
"Підозрюваний в лікарні, його стан стабільний. Згодом проведуть судово-психіатричну експертизу та встановлять осудність чи неосудність фігуранта", - додав Токар.
Досудове розслідування триває. Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
У Миргордському районі Полтавської області 52-річний чоловік жорстоко вбив 79-річну матір. А тіло закопав на подвір'ї.
Правоохоронцям пояснив, що жінка хворіла й померла природньою смертю, а грошей на поховання не було.
Коментарі