понеділок, 19 серпня 2024 04:19

Спецтема: Війна Росії проти України

Частина великого плану - очільник Сумської МВА про Курську операцію ЗСУ

Частина великого плану - очільник Сумської МВА про Курську операцію ЗСУ
В Сумській МВА заінтригували заявами про Курську операцію ЗСУ. Фото: Укрінформ

Операція Збройних сил України в Курській області РФ є лише частиною ширшої військової кампанії.

Вона виявилася більш успішною, ніж очікувалося. Нинішнє вторгнення в РФ відрізняється від попередніх рейдів у Бєлгородську область, розповів голова військової адміністрації Сум Олексій Дрозденко у коментарі для The Guardian.

"Ми бачимо лише частину цієї операції, у майбутньому ми побачимо кілька етапів", - заявив Дрозденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський розповів про мету ЗСУ в Курській області

У перший день операції лише 15 постраждалих потребували госпіталізації, що вказує на відносно низький рівень втрат, зазначив він.

Кількість військовополонених іноді сягає 100-150 осіб на день. Багато з захоплених російських військових - молоді строковики, які, за словами Дрозденка, "не хочуть воювати з нами".

Операція ЗСУ у Курській області, яка змусила РФ використовувати резерви, які вона готувала для вересневого підсилення наступу, не є кінцевою.

Це одна з військових операцій, яка покликана зменшити тиск ворога на Покровському і не тільки напрямках, розповів голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

Зараз ви читаєте новину «Частина великого плану - очільник Сумської МВА про Курську операцію ЗСУ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути