пʼятниця, 08 липня 2011 09:15

Син голови Апеляційного суду Києва побився в одеському клубі

Син голови Апеляційного суду Києва побився в одеському клубі

Вночі 7 липня в Одесі екс-депутат облради 24-річний Дмитро Чернушенко (син голови Апеляційного суду Києва) і його подруга, яка представилася суддею з Києва, були напідпитку та побилися з охороною знаменитого нічного клубу "Ібіца", пише Сегодня.

Галас почався через небажання парочки підкоритися вимогам служби безпеки.

"Чоловік зі своєю супутницею навідріз відмовилися пройти перевірку на металодетекторі, обов'язкову для всіх гостей клубу, - каже охоронець клубу Микола. - Після того як йому запропонував піти, він почав скандалити і вдарив мене у вухо".

Далі - більше. Екс-депутат, за словами Миколи, розмахуючи барсеткою, люто лупив нею всіх, хто попадався під руку, а потім зійшовся в рукопашній з охоронцем, який намагався урезонити його. Дмитра "підтримала" і його супутниця. Довгонога білявка, за свідченням Миколи, влучно вдарила іншого охоронця ногою в низ живота. Міліції, що прибула на місце події, Дмитро заявив, що він - співробітник Верховної Ради, а його тато - суддя в Києві.

Дісталося і наряду міліції - на їхню адресу від закоханих полетіли образи і обіцянки "звільнити" їх з органів внутрішніх справ.

Після того, як парочку доставили до Приморського райвідділу міліції, до них на виручку прибіг молодий чоловік, який, у свою чергу, сказав, що його звуть Сергій, і він - помічник судді Приморського району Одеси.

"Він попросив не піднімати шуму і втихомирив своїх друзів. Дмитро Чернушенко написав пояснювальну, після цього ми їх відпустили ", - пояснили у райвідділі. Як зізнався на правах анонімності один з правоохоронців, вчинити по-іншому вони не могли: "Посвідчення судді у супутниці Чернушенко - справжнє. Вона працює в Дніпровському райсуді Києва. А хлопець пред'явив посвідчення співробітника комітету з боротьби з корупцією Верховної Ради. Затримати та притягнути до відповідальності їх ми не можемо - потім не оберешся неприємностей. Єдиний варіант - зафіксувати інцидент і скласти протокол. Цей випадок проходить як дрібне хуліганство. У кращому випадку, вони заплатять адмінштраф", - зізнався міліціонер і додав: - Синки суддів, чиновників і депутатів поводяться в Аркадії, як останні хами. Плюють навіть на міліцію. Можуть побити будь-кого - все одно їх відпустять".

А от сам Дмитро Чернушенко заявив, що в скандалі винні охоронці нічного клубу. "Мені з моєю дівчиною нахамили при вході до клубу, а потім почали бити. Потім нас абсолютно необгрунтовано затримала міліція, яка у змові з охоронцями", - запевняє герой скандалу.

До речі, від об'єктива фотокамери і колишній депутат, і його пасія старанно відверталися. Остання навіть налякала: "Мені пофіг, що ви журналісти. Вам це дорого обійдеться".

"А "рятувальник" молодих людей Сергій крадькома від міліціонерів спробував вирвати у нас фотокамеру. Цікаво, що до оперативного зведення міліції, за словами глави прес-служби облУВС Тетяни Хмельницької, нічний скандал в Аркадії не потрапив", - зазначає видання.

Герой нічного скандалу Дмитро Чернушенко - одесит, у недавньому минулому - депутат Одеської облради 5 скликання від фракції Наталії Вітренко. За освітою - юрист, депутатський мандат придбав в 19 років. Чернушенко входив в депкоміссію з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою. За твердженням екс-колег Дмитра, депутатом він став не в останню чергу завдяки підтримці батька - голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який до цього працював заступником голови Апеляційного суду Одеської області. Антон Чернушенко - заслужений юрист, а в 2009-му, за версією журналу "Фокус", зайняв 45-е місце в сотні найвпливовіших киян.

Зараз ви читаєте новину «Син голови Апеляційного суду Києва побився в одеському клубі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

8

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 8759
Голосування "Розумна мілітаризація" від Міноборони
  • Держслужбовців потрібно брати на роботу лише після військової підготовки
  • Це має бути однією з вимог і для балотування в органи місцевого самоврядування, парламент та суди
  • Для держслужбовців військова підготовка не повинна бути обов'язковою
  • Мені байдуже
Переглянути