4 лютого у селищі Ворзель на Київщині помер український кінооператор Павло Лойко, який десятиліттями працював у вітчизняному кінематографі, зокрема причетний до створення фільмів "Пропала грамота" і "Ральфе, здрастуй". Йому було 82 роки.
Про смерть діяча культури написала на своїй Facebook-сторінці сусідка родини Світлана Поклад. У своєму дописі вона повідомила, що останні місяці життя Лойко та його дружина перебували у вкрай важкому матеріальному становищі. Серце чоловіка не витримало такого виснаження.
"Сталася трагедія. Вночі помер сусід. Він помер від голоду та холоду. Сімʼя - він і дружина. Більше нікого. На жаль, вони були відлюдниками, нікого в своє життя не пускали. Максимум - "добрий день", "добрий вечір". А так діляночка, городина… І вік 80+. Вдова розповіла, що вже два тижні вони сиділи на воді, бо не було грошей на їжу. Серце чоловіка зупинилося, не витримало. Залишилася дружина Лідія похилого віку. Становище матеріальне дуже скрутне", - написала Світлана Поклад.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Андре Тан повідомив про втрату рідної людини
Дружина покійного не мала можливості самостійно організувати похорон. Але після розголосу ситуації на трагедію відгукнувся староста Ворзеля В'ячеслав Преподобний і повідомив, що прощання з кінооператором буде профінансоване з бюджету громади.
Поклад закликала не залишатися байдужими до самотніх літніх людей і звертати увагу на тих, хто може опинитися в небезпеці поруч.
8 січня померла народна артистка України Тамара Плашенко. Їй було 70 років. Причиною смерті став рак мозку, який діагностували у квітні 2025 року. На жаль, ракова пухлина швидко прогресувала. Від вересня артистка припинила розмовляти, дихала через кисневий концентратор, приймала їжу через зонд.




















Коментарі