Останній перед запланованим припиненням прямих перельотів авіарейс із Києва до Москви вилетів о 20.40 (час збігається з московським), про це свідчать дані електронного табло аеропорту Києва "Бориспіль".
Як повідомляє "РИА Новости" авіасполучення між РФ і Україною припиняється з 25 жовтня
Україна раніше повідомляла, що повністю припиняє повітряне сполучення з РФ з 25 жовтня. У відповідь РФ прийняла дзеркальні заходи відносно українських авіакомпаній. Росавіація пізніше відзначала, що авіакомпанії України попросили російське відомство дозволити їм виконання польотів в РФ взимку по ряду маршрутів
Представники України і Росії провели технічні консультації в Брюсселі з питань авіасполучення. Російська делегація на переговорах запропонувала авіавладі України зняти всі діючі обмеження на пряме повітряне сполучення і на транзит для російських і українських авіакомпаній, українська сторона в свою чергу запропонувала обговорити зняття їх тільки з транзиту, про це повідомила Росавіація за підсумками зустрічі в п'ятницю. Консультації ще продовжаться, але рішення Києва про призупинення авіасполучення, згідно із заявою міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, залишається в силі.




















Коментарі
1