понеділок, 19 березня 2012 19:21

Спецтема: Зґвалтування та вбивство Оксани Макар

"Вона в нас не перший раз була. Приходила сама, а йшла із кимось" - бармен про Макар

"Вона в нас не перший раз була. Приходила сама, а йшла із кимось" - бармен про Макар

В кафе "Рибка", де тиждень тому 18-річна Оксана Макар познайомилася із трьома хлопцями, які її згвалтували і підпалили, 17 березня гуляли весілля. Бармен закладу Віталій оженився з офіціанткою Наталею.

"До нас вже слухи доходили, що ми спеціально женимося, аби в бар люди не боялися ходити. Але ми ще кілька місяців тому весілля планували. Наташа просила скасувати або перенести через всі ті події. Але подумали і вирішили, що біда не у нас сталася і не через нас, то чого через це собі життя псувати? Всі гості прийшли. Ніхто про біду не згадував", - сказав наречений Віталій.

Столик, за яким сиділа Оксана та хлопці, прикрасили, як і решту столів для гостей. Він біля стіни, третій від барної стійки.

ВІДЕО: Оксана Макар побажала, щоб її кривдникам відрізали геніталії і згодували псам

"Я був на зміні. Оксана замовила пляшку пива і з кимось зідзвонювалася. Але не видно було, що чекала на подружок. Вона в нас не перший раз була. Приходила сама, а йшла із кимось. До хлопців підсідала, вони її пригощали. Потім вони її проводжали", - сказав наречений.

ФОТОРЕПОРТАЖ: У Миколаєві вимагали смертну кару гвалтівникам Оксани Макар

9 березня, в кафе "Рибка" 18-річна Оксана познайомилася із 24-річним Максимом Присяжнюком, 23-річним Євгенієм Краснощоким та 22-річним Артемом Поганисяном.

Вони пішли на квартиру до Максима, через дорогу від кафе. Там дівчину згвалтували і придушили. Непритомну віднесли на будівельний майданчик, неподалік дому. Кинули в яму зі сміттям та підпалили. Наступного дня чоловік, який прийшов забрати машину зі стоянки, почув стогін. Викликав міліцію. Обгорілу та голу Оксану знайшли в ямі із тліючим сміттям та відвезли до лікарні.

ВІДЕО: Зізнання миколаївського виродка виклали в інтернет

Дівчині ампутували праву руку, зараз вона перебуває у Донецькому опіковому центрі. Наразі Оксані у лікарні стає краще. Вночі їй прокололи препарат, який розкриває легені. Після проведення повторної бронхоскопії лікарі констатували, що в легенях у дівчини не так вже багато слизу і вони починають функціонувати.

Детальніше читайте у вівторковому номері "Газети по-українськи".

Зараз ви читаєте новину «"Вона в нас не перший раз була. Приходила сама, а йшла із кимось" - бармен про Макар». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

179

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

09.06.2011 00:04:21Имя93.74.50.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
АГА И 2 ФСБ ИСТА НА 1 СБУ ШНИКА)))
08.06.2011 21:26:27Бубен94.178.230.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ну, если хаос и разруха каждые 7-10 лет, то не то что построить нет время, подумать и оценить происходящее не успеваешь ! А это и нужно целой толпе вождей "майде ин юкрейн" ! При хаосе и неразберихе, раздавленности и неопределённости населения самая среда для злоупотреблений, краж, хищений, здачи за деньги интересов страны, натравливание людей одних на других и в этой мутной воде ловить свою золотую рыбку. Нах А.Еременко и его ненормальность (а может и купленность) в восприятии сегоднешнего положения в Украине ! Страна должна стабильно строится и развиваться, а хаос и разруха пусть произойдут на полигоне ... и полигоном этим пусть будет западная часть Украины ! Изыди !!!
08.06.2011 20:18:04Hans - Бубнoвi80.57.194.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Справа в тому, що повнi хаос i розрyха мають й певну перевагу - за таких умов завжди легше рoзпочинати побудову чогось суцiльно нового. А погодьтеся - необхiднiсть в цьому в життi може виникати!
08.06.2011 13:44:55Бубен178.94.78.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Ярема, бля, Галайда, а на кой член тогда СССРу разваливали, разрушали и разкрадали если снова революшин в ту сторону ?!!! Дурное дело не хитрое !! Ярема, твою умную маму!, "меняты" как? и в какую сторону?, ты поясни нам, тупакам не революционным с верёвками на шее, чо делать-то ... Готовы поменять ВСЁ, но тока поясни "на что" ? На таких уйобков как ты ? Тупых, ленивых и наглых ! Ох, ярема-ярема ...!
08.06.2011 11:37:53Ярема Галайда46.118.139.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Все вірно. Цю червоно-біло-блакитну наволоч можна усунути тільки революційним шляхом. А крім того, щоб усунути можливість їх повернення, треба міняти всю систему влади, економіку... Все. Хто проти, готуйте мотузки - вішайтесь
08.06.2011 08:24:25Цьоця94.178.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Революция - это когда меняется общественный строй и всё из этого вытекающее. Эти чмошники ничего подобного делать не собираются. У них одна цель: одних у власти заменить на других. Но, когда это делается не путём выборов, а силовыми действиями - это банальный ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ПЕРЕВОРОТ ! ПЕРЕВОРОТ и нечего более ! Слово "революция" в заголовке ни к чему.
08.06.2011 07:46:53Назарий94.178.127.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
А эти дебилы кроме революций ещё что-то делать умеют ??! Ведь одними революциями сыт и одет не будешь и мобилу не зарядешь. Ломать не строить - старо, но верно.
08.06.2011 07:22:57Виктор24.90.210.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Нет, не в том был Сталин грешен, Что врагов народа вешал. Грешен он в глазах людских В том, что МАЛО вешал их.
08.06.2011 06:43:39левко195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ну по физии видно,закомплексованное,судьбой обиженное чмо!и тутаже,всякая мразь к кормушке лезет,вожди недоделанные!!!
08.06.2011 06:36:44гость195.66.137.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
а что за митинги и демонстрации,хозяева больше платят?не занимайтесь херней,нормальная молодеж занимается делом,а х....й!
Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути