понеділок, 09 травня 2011 11:22

У Львові під час сутички стріляли з травматичних пістолетів

У Львові під час сутички стріляли з травматичних пістолетів

У Львові на вулиці Личаківська відбулась сутичка між представниками національно-патріотичних сил і невідомими людьми з георгієвими стрічками. Колона близько тисячі демонстрантів прямувала від Пагорба слави до Марсового поля, де має відбутися мітинг Партії Регіонів.

Між рядами помітно були помітні люди з георгієвими стрічками. Їх почали закидати димовими шашками, а ті у відповідь дістали пістолети. Скоріш за все, вони були травматичні. Пролунали кілька пострілів. Міліції у цей час поряд не було.

Нападників обезброїли. Потім під'їхала міліція і всі розбіглись.

Під час сутички в обличчя фотографу "Газети по-українськи" пирснули з газового балончика.

Зараз ви читаєте новину «У Львові під час сутички стріляли з травматичних пістолетів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

24

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

10.05.2011 12:13:50Олег213.80.235.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
в том что на галицайщине обитают дикари ,я убедился еще 20 лет назад. полностью согласен с киевским врачом,давшей им точное определение-вшивый сброд. крымчанам просьба-услышите летом польский суржик-в ебло,без разбора.
09.05.2011 18:28:11Мангуст178.70.183.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Всем умственно-отсталым мразям, кто срывал георгиевские ленточки яйца оторвать!
09.05.2011 16:46:44Олег95.135.62.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Відьма, то чого ти рахуєш скільки вкрада тимошенко, і за скільки стояли на майдані помаранчеві, і хто їм платив? Тебе це теж не має хвилювати тоді :) а ти до речі заплатила податки з зароблених тут грошей, патріотка драна?
09.05.2011 16:05:21Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
(сталь) 09.05.2011 15:43 --- Деньги в чужом кармане считает только нищее жлобье, а таким я даже в престольные праздники не подаю! Вам все ясно, любезный?
09.05.2011 15:43:16как ведьма долбит80.239.242.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
с 8 утра - интересно какие расценки,сколько уже заработала и какой коэффициент за уровень подлости и предательства.
09.05.2011 14:49:51Ведьма178.150.58.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Анна (Львів) 09.05.2011 14:31 --- Это ваше ЮНОЕ БЫДЛО избило сегодня людей, пришедших на Праздник Победы!!!
09.05.2011 14:42:45Alexey85.24.188.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Западенцы напоминают Васисуалия Лоханкина! В то время, как Восток дотирует этих захребетников, они, начищая Польские унитазы, размышляют о величии Украины и о том, что они - генетичные, тысячелетние европейцы, а на Востоке - совки. А почему страна является беднейшей экономикой Европы, наравне с Молдовой - этого объяснить никто не может! Трепачи бандеровские! толкьо раскалывают страну своими высерами
09.05.2011 14:31:43Анна188.230.47.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
ЛЮДИ ВИ ЧОГО, СХАМЕНІТЬСЯ!!!!! Це ж провакація чистої води. Кинули чергову кістку, хоби схід і захід один одному горлянку гриз і "забувся" що в у верховній раді твориться!!! Чи ви дурні, що так на це ведетесь? Звичайне "дешевше" змусити червоні прапори повісити, ніж ветеранам допомогти фінансово. ЗА ЩО ви так гризетесь? Ну "нагорі" бабло і владу ділять, а ВИ???? Зовсім про Бога забули??? В кожного свої традиції і менталитет. З цим треба рахуватись і поважати! А ви поводите себе як БИДЛО!!!!!!!!!
09.05.2011 14:25:15Кот178.120.57.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти
Каким же ублюдком надо быть,что бы в этот день гитлера вспомнить....Пусть твоя мама комп из розетки выключит,Мирон(((((((