Ексклюзиви
субота, 17 жовтня 2015 18:17

Військові капелани на адмінкордоні з Кримом молись за звільнення від окупантів

Військові капелани на адмінкордоні з Кримом молись за звільнення від окупантів
Фото: krymr.com

На адмінкордоні з Кримом 17 жовтня пройшов молебень за мир в Україні за участю міжконфесійного батальйону військових капеланів. Про це повідомляє кореспондент Крим.Реаліі з місця подій.

"Щоб вся ця ворожа нечисть просто повернулася до себе додому і там наводила порядки. А Крим - це Україна. Звільніть чужу територію ", - сказав під час молитви один з капеланів біля контрольного пункту "Чонгар".

Під час молитви капелани просили миру в Україні та звільнення окупованих територій.

Нагадаємо, 20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

За словами організаторів акції, вони не будуть пропускати фури в Крим до тих пір, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв'язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в'їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

Зараз ви читаєте новину «Військові капелани на адмінкордоні з Кримом молись за звільнення від окупантів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

3

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути