
Снайпер та аеророзвідник, сержант 59-ї бригади ЗСУ Олександр Карпюк (Serg Marco) розповів, як Україні вдається втримати Покровськ.
Завдяки діям ЗСУ вдалося загальмувати наступ окупаційної армії під Покровском. Про це він повідомив в інтерв'ю проєкту "Донбас Реалії".
З його слів, ворог зосередився на інших напрямках.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрати Росії на фронті перевалили за 958 тис.
"Цей "мацак", який рухався у бік Мирнограда, його зупинила 38-ма бригада морської піхоти з приданими підрозділами, яку перекинули туди з Херсонського напрямку. До них, дійсно, фронт тут падав майже пів року. Але хлопці зайшли на ділянку і показали, що, в принципі, за умов нормальної координації, можна тими засобами, що є в наявності, ефективно зупиняти навіть таку навалу", - розповів боєць.
Олександр Карпюк порівнює окупантів з тарганами. З його слів, росіянам "десь не виходить пролізти – переналаштовують свій штурмовий потенціал на напрямки, де у стоять не дуже боєздатні підрозділи.
"Наше командування прекрасно розуміло цю тактику і над цим працювало. Тобто гасило пожежі на кожній такій ділянці. З часом таких ділянок ставало все менше. Армія РФ почала на Покровському напрямку гальмувати. Їхній наступ призупинився. Ба більше – ми там теж на деяких ділянках контратакуємо, збиваємо наступальний темп, примушуємо ворога перекидати сили та засоби не туди, куди вони планували. Йде позиційна гра. Якщо гратимемо правильно – Покровськ втримаємо", - зазначив військовий.
Разом з тим Покровський напрямок загалом залишається лідером за кількістю штурмів і кількістю знищеного особового складу росіян.
Загалом 89 бойових зіткнень відбулося від початку доби. Попри значні втрати, ворог продовжує спроби прорвати оборону українських військ.
Коментарі