В Територіальний центр комплектування можна влаштуватися на роботу. Вакантних місць дуже багато.
Військовозобов'язаний проходить військово-лікарську комісію, далі з нею проводять співбесіду для розуміння навичок і вміння, розповів начальник Черкаського ТЦК Олег Тимошенко.
До прикладу, людина водить авто, працювала з документами чи має належний досвід.
"За останній місяць до роботи у Черкаському ТЦК долучилися шість мобілізованих", - розповів Тимошенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Граничний вік перебування в армії хочуть знизити до 55 років
ТЦК не мають сталої кількості людей, адже одні йдуть воювати, інші приходять поранені і через хвороби звільняються. Близько 70% працівників мають бойовий досвід, розповів він.
"Навіть люди, які обмежено придатні або 50+, їх не переводять у бойові частини, але вони беруть участь у бойових діях у складі зведених підрозділів. ТЦК формує зведену роту або інший підрозділ, який відправляють і прикомандировують до тієї чи іншої бригади та виконують обов'язки на передовій", - підсумував Тимошенко.
Нардепка Юлія Яцик, яка входить до тимчасово слідчої комісії із захисту прав військовослужбовців заявила, що подано звіт, у якому пропонує розформувати ТЦК. За її словами, з чисельності сьогоднішньої кількості військовослужбовців ТЦК можна створити більш як 10 повноцінних бригад.
Вона вважає, що треба створити рекрутингові центри, де працювали б і цивільні. Серед населення така ідея набула популярності, однак військовослужбовці мають зовсім іншу позицію.
Коментарі