Субота, 19 липня 2008 11:05

В Ізраїлі змія укусила студента за пеніс

В Ізраїлі студент релігійного інституту був укушений змією в ніч на минулу суботу в туалеті гуртожитку.

Через святість шаббата, що наступає із заходом в п"ятницю і передбачає утримуватися від будь-якої діяльності, світло в гуртожитку було вимкнене, що не дозволило 25-річному студентові вчасно помітити загрозу.

Коли студент сів на унітаз в темноті, він відчув легкий укол в районі промежини. Його статевий орган почав набухати, і він звернувся за допомогою до рабина, який викликав в гуртожиток йешиви лікаря.

Лікар відразу ж попередив рабина, що, швидше за все, в корпус гуртожитку пробралася змія, яка і укусила хлопця.

У йешиве ухвалили рішення не порушувати святість суботи запалюванням світла, і до ранку замкнути вбиральню. Коли ж вранці, її відкрили, то на унітазі побачили різнокольорового полоза, що згорнувся колом, довжиною в метр.

На щастя постраждалого, отрута полоза не смертельно небезпечна. До цього моменту учневі вже була надана необхідна допомога. Змія була спіймана змієловом, і випущена на свободу на відстані від житлових масивів.

Нагадаємо, в травні цього року австралієць знаходився на волоску від смерті через схожий випадок. Справляючи потребу на узбіччі дорогі, він був укушений отруйною змією за статевий орган, повідомляє Подробности.

Зараз ви читаєте новину «В Ізраїлі змія укусила студента за пеніс». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода