Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди в Єгипті загинула перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань економіки та фінансів Світлана Карпій.
Про це повідомляє "5-й канал" з посиланням на інформацію, підтверджену у самій облдержадміністрації.
Водночас у прес-службі Міністерстві закордонних справ України УНІАН підтвердили, що загиблу українку ідентифікували, однак відмовились назвати ім"я, посилаючись на те, що воно не розголошується на прохання родичів загиблої.
Як повідомлялося, 1 травня в Єгипті автобус з іноземними туристами, що прямував вранці з популярного курорту Шарм Ель-Шейх до Каїра, не вписався в поворот, перекинувся і згорів. За попередніми даними, водій автобуса не впорався з керуванням.
Внаслідок ДТП 9 осіб загинуло і близько 30 отримали травми.
В автобусі перебували 40 туристів з України, Росії, Великої Британії, Канади, Італії.
За даними МЗС, під час цієї аварії загинула громадянка України, що троє наших співвітчизників постраждали. Тіло загиблої готують до перевезення на Батьківщину, повідомляє УНІАН.
Коментарі