
Адміністрація президента США Джо Байдена вже цієї середи може оголосити про надання Україні додаткової військової допомоги у розмірі $650 млн.
До пакету допомоги ввійдуть протикорабельні ракети Harpoon, повідомляє Bloomberg.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ставки занадто високі" - голова Пентагону
Пакет зброї також включає $320 млн на безпечні радіостанції та відповідне обладнання, $55 млн на тепловізійну оптику нічного бачення та $160 млн на навчання.
Заяву про надання військової допомоги зробили після того, як українські чиновники закликали прискорити поставки озброєння, аби протистояти поступовому просуванню Росії. Як зазначив президент України Володимир Зеленський, війна може зупинитися, якщо поставки сучасної зброї не прискоряться.
15 червня у Брюсселі стартувала зустріч керівників оборонних відомств із 50 країн. Обговорять військову допомогу Україні.
США направлять Україні більше реактивних систем залпового вогню. Загалом надіслали допомоги на майже на $4,6 млрд.
Україні потрібна зброя, що працює на дистанцію, сказав президент Володимир Зеленський.
Коментарі