Вівторок, 15 квітня 2008 09:28

Учені створили тату, що змінюються з настроєм (ФОТО)

 

Учені з Політехнічного інституту Rensselaer (м. Трой, шт. Нью-Йорк) представили незвичайний концепт - програмоване татуювання. Воно працює за допомогою нанотрубок, що імплантуються під шкіру. Зображення на поверхні шкіри користувач може вибирати самостійно; більше того, зображення залишається і після того, як живлення системи відключається. Якщо ж користувачеві необхідно побувати на важливій зустрічі або іншому офіційному заході, зображення можна відключити.

Автори припускають, що дана розробка використовуватиметься як пристрій невербальної соціальної комунікації - відображаючи, наприклад, який-небудь погодний значок, що відображає настрій користувача. Крім того, дану розробку можна використовувати і як список нагадувань замість того, щоб писати на долоні чорнилом. Цікаво, який винахід стане наступним? Імплантат Wi-fi для безпосереднього підключення людини до безпровідної мережі, повідомляє mobiledevice.ru.

Зараз ви читаєте новину «Учені створили тату, що змінюються з настроєм (ФОТО) ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода