Житель Таїланду 41-річний колишній вчитель Джон Марк Карр зізнався у вбивстві 6-річної американської королеви краси серед дітей Джонбенет Ремсі, яке він вчинив у 1996 році. Його заарештували в місті Бангкок (столиця Таїланду). За даними поліції, чоловік прибув до країни з Малайзії 6 червня у пошуках роботи.
- Джонбенет була дуже красивою, і вони закохалися один в одного. Після цього Карр викрав її і випадково вбив, - заявив начальник міграційної поліції Таїланду генерал-лейтенант Суват Тумрунгсиськул.
За відомостями адвоката сім"ї вбитої королеви, Джон був викладачем у місті Коньерс (штат Джоржія, США). Відомо, що сімейство Ремсі проживало в Атланті, заарештований проживав недалеко від них в містечку Данвуд. Інформацію про Джона Карра надав поліції батько дівчинки, після цього чоловік став підозрюваним у справі вбивства 6-річної королеви.
Тоді педагог заперечував свою причетність до вбивства дитини. Дружина заарештованого також стверджувала, що в момент скоєння злочину вона була з чоловіком у штаті Алабама. Його брат заявив, що арешт Джона - це непорозуміння, а підозри, ймовірно, пов"язані з тим, що Джон колись провів дослідження, тема якого була пов"язана з вбивцями дітей.
Нагадаємо, у 1996 році батьки Джонбенет Ремсі звернулися в поліцію із заявою про зникнення дочки. За їх словами, вони знайшли записку, в якій невідомі викрадачі вимагали виплатити їм за повернення дочки $118 тис.
Правоохоронці, які приїхали, оглянули будинок і в підвалі знайшли труп задушеної дівчинки. Після цього підозри впали на її батьків - Джона та Петсі Ремсі. Це вбивство стало одним з найгучніших злочинів 1990-х років, повідомляє Lenta.ru.
Коментарі