Ексклюзиви
Четвер, 11 вересня 2008 14:40

У Південній Осетії не залишилося грузинських полонених

На території Південної Осетії більше немає грузинських пленних і заручників, повідомила журналістів заступник директора Московського бюро правозахисної організації HumanRightsWatch Тетяна Локшина.

Представники правозахисного центру "Меморіал" і HumanRightsWatch побували 3-8 вересня в зоні збройного конфлікту.

"Сьогодні, за його відомостями, на території Південної Осетії більше немає полонених і заручників, які містяться в державних або приватних структурах", - сказала Локшина, посилаючись на інформацію, отриману від уповноваженої з прав людини Південної Осетії. На території Грузії знаходиться п"ять осетинських полонених, а також містяться у в"язницях 12 осетинських увязнених, яких раніше, до війни засудили за різні тяжкі злочини, зокрема за тероризм, відзначила Локшина, указуючи на дані уповноваженої з прав людини в Південній Осетії.

"Їх теж намагаються обміняти на грузинські тіла, які продовжують знаходитися на території Південної Осетії", - відзначила Локшина, повідомляє РІА "Новости".

Зараз ви читаєте новину «У Південній Осетії не залишилося грузинських полонених». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі