Домовитись, аби вашого ворога скалічили чи вбили можна прямо на центральному вокзалі Києва. Вуличні побоїща стають нормою. Чому ж столицю сколихнула хвиля вуличної жорстокості?
Розслідування програми "Гроші" засвідчує: якщо грошей на спортсменів не вистачає, на кримінал підуть гастарбайтери. Лише за сто гривень вони погоджуються "припугнуть" людину, яка нібито винна журналістці гроші.
Детальніше дивіться у сюжеті програми.
×



















Коментарі
1