Лише 15,6% українців регулярно приділяють час фізичним тренуванням, порівняно з 38% в країнах Європи. А більшість не займаються спортом.
Про це заявив тимчасовий виконувач обов'язків міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.
"Рівень залучення людей до спорту складає трохи більше 15%. У країнах Євросоюзу цей показник тримається на рівні 38%. Наш першочерговий пріоритет — збільшити увагу українців до власного здоров'я і здорового способу життя", – сказав Бідний.
Мінмолодьспорту провело опитування з метою визначити, скільки українців залучені до спорту та активно займаються фізичними вправами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фізичних вправ, якими треба займатися після 40 років
За даними "Інтерфакс-Україна", згідно з дослідженням відомства, майже 5% респондентів займаються спортом постійно, 22,5% – іноді, а не займаються взагалі – майже 58% опитаних. 3,9% не змогли відповісти на питання.
Натомість в країнах Європи показники відрізняються. Згідно з опитуванням Eurobarometer, постійно займаються 6% респондентів, регулярно – 32%, іноді – 17% і взагалі не приділяють час спортивним навантаженням – 45%.
Матвій Бідний закликав українців більше приділяти уваги здоровому дозвіллю, аби побудувати сильну та здорову націю.
Численні дослідження показали, що малорухливий спосіб життя може збільшити ризик серцево-судинних захворювань, діабету, ожиріння, раку товстої кишки, високого кров'яного тиску та депресії.
Будь-яка форма фізичних вправ може мінімізувати ці ризики, але ходьба унікальна своєю доступністю, універсальністю та простотою. 10 тисяч кроків є золотим стандартом здорового способу життя. Але багатьом, через сидячий спосіб життя, досягти цієї мети нелегко.
Коментарі