понеділок, 27 квітня 2026 06:14

Синоптики засмутили прогнозом на понеділок

Синоптики засмутили прогнозом на понеділок
У понеділок у Києві опадів не прогнозуються. Фото: pixabay.com

27 квітня в Україні відчутно похолодає.

Опади припиняться майже всюди, за винятком Сумщини та крайнього сходу, де можливий дощ із мокрим снігом, повідомляє Укргідрометцентр.

У більшості регіонів, крім південної частини та південного сходу, нічні температури сягали 0…-3°С у повітрі. На півдні заморозки до -5°С були на ґрунті. Денна температура коливатиметься в межах +8...13°С, але відчуття холоду посилюватимуть пориви вітру до 15-20 м/с. Штормові пориви оминуть лише західні області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Низку областей засипало снігом - аномальні квітневі кадри

У понеділок у Києві опадів не прогнозуються. Буде хмарно. Прояснення очікується лише ближче до вечора. Як і на решті території країни, у столиці в цей період відчуватиметься похолодання.

27 квітня в більшості регіонів України, крім західних областей, знову очікуються вітер 15–20 м/с. Оголошено I рівень небезпечності (жовтий).

Крім того, синоптики повідомляють, що вночі 27 та 28 квітня на півдні та на південному сході прогнозуються заморозки від 0°С до -5°С.

Холодна погода триватиме в Україні до кінця квітня.

У другій половині тижня на синоптичних картах з'явиться швидкісний пірнаючий циклон, а після 25 квітня частина України опиниться в його тиловій частині.

Через це до нашої країни надходитиме нова порція холодного повітря з акваторії Карського моря. Часом випадатиме дощ. Посилений вітер додаватиме прохолодні відчуття, атмосферний тиск відчутно коливатиметься.

Перше більш-менш пристойне тепло видно, за попередніми прогнозами, з 5 травня.

Зараз ви читаєте новину «Синоптики засмутили прогнозом на понеділок». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути