Ексклюзиви
Четвер, 14 лютого 2019 14:47

Секс очима українців: оприлюднили результати опитування

Секс очима українців: оприлюднили результати опитування
30% українців вважають, що секс може продаватися за гроші, 55% - з цим не згодні. Фото: ua.depositphotos.com

Більше половини українців мають постійного сексуального партнера. Про це говорять результати дослідження Соціологічної групи "Рейтинг".

У 67% українців є постійний сексуальний партнер, у 4% - непостійний, ще 19% - зараз не перебувають у статевих стосунках, але мали їх раніше, ще 3% зазначили, що не мають партнера і ніколи не мали перед цим, 7% - не відповіли.

Дві третини переконані, що сексуальні стосунки до шлюбу – це нормально. Кожен п'ятий – протилежної думки. Частіше цю тезу підтримували молодші опитані та ті, хто перебуває в незареєстрованому шлюбі або ж є неодруженим.

Майже 80% опитаних погодилися з твердженнями про те, що секс є дуже важливою частиною життя людини, ще 10% - так не вважають. Більш схильні підтримувати це твердження ті, хто перебуває в зареєстрованому/незареєстрованому шлюбі.

45% опитаних вважають, що секс більш важливий для чоловіків, ще 34% - протилежної думки. Прихильників такої думки більше серед жінок та людей середнього і старшого віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З янголятами і любов'ю: Гройсман прийшов у РАЦС

41% погодилися з тезою, що виконання "подружнього обов'язку у ліжку" є обов'язковим для чоловіка, майже стільки ж протилежної думки. Дещо більше прихильників тези серед чоловіків.

30% українців вважають, що секс може бути послугою і продаватися за гроші, а 55% мають протилежну думку. Найбільше погоджуються з цим твердженням чоловіки, люди молодшого і середнього віку.

24% погоджуються з думкою, що жінка не повинна проявляти сексуальну ініціативу, 57% - ні. Серед таких більше чоловіків, молодших опитаних і тих, хто перебуває у незареєстрованому шлюбі.

Лише 19% погоджуються, що у шлюбі дружина зобов'язана займатися сексом із чоловіком, навіть якщо вона цього не хоче, 67% - так не думають. Дещо більше тих, хто підтримує цю тезу серед найстарших опитаних.

На думку 16% опитаних, це нормально – мати постійні сексуальні стосунки з більш ніж однією особою одночасно, 70% - проти цього. Серед останніх відносно більше жінок і молодших опитаних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Кохайтеся, а про документи подумає уряд" - міністри у День Валентина розповіли про любов

60% опитаних не відчувають незручність та сором при розмові про секс зі своїм чоловіком/дружиною/постійним сексуальним партнером, а 6% - дуже соромляться. Крім того, 35% зовсім не відчувають сорому під час розмови про секс зі друзями, знайомими, а 14% - дуже цього соромляться. Не відчувають сорому при розмові про секс із незнайомцями 21%опитаних. Водночас майже третина дуже соромляться. Розмовляючи про секс, менше відчувають незручність молодші опитані та чоловіки.

Святкувати День святого Валентина планують більше половини українців. Про це говорять результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг".

Зараз ви читаєте новину «Секс очима українців: оприлюднили результати опитування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 58266
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути