![Росія вимигає закрити турецько-сирійський кордон](https://static.gazeta.ua/img/cache/preview/682/682294_w_300.jpg?v=0)
РФ вимагає закриття кордону між Сирією та Туреччиною.
Про це у Женеві заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає Європейська правда з посиланням на AFP.
У Російській Федерації вважають, що закриття кордону між Сирією та Туреччиною дозволить перерізати канали постачання "терористів" на територію Сирії і полегшить переговорний процес щодо мирного врегулювання сирійського конфлікту.
"Звичайно, ні в угодах про припинення вогню, ні в процесі політичного врегулювання для терористів і екстремістів немає місця", - відзначив Лавров.
"Надзвичайно важливим для цього (успіху мирних переговорів) обрізати канали постачання терористів ззовні. Для цього важливо закрити сирійсько-турецький кордон, оскільки через нього екстремісти отримують зброю, в тому числі за допомогою гуманітарних конвоїв", - наголосив Лавров.
Глав МЗС Росії також підкреслив що "знищення ІДІЛ... Фронту Аль-Нусра і подібних орагнізацій є необхідною умовою забезпечення прав багатостраждальних народів Сирії".
Раніше Gazeta.ua писала, що Генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що альянс стурбований посиленням військової присутності Росії на території Сирії, незважаючи на перемир'я.
Коментарі
3