середа, 17 червня 2015 12:47

Радикальна партія рятує активістів із Деснянського суду

Спроба активістів потрапити до суду аби допомогти двом затриманим, що стікали кров'ю, закінчилась масовою бійкою.

Як повідомив на своїй сторінці Фейсбук депутат, лідер фракції Радикальної партії Київради Марк Гресь, йому повідомили, що у Деснянському суді міста Києва двоє незаконно затриманих, через порушення їх прав порізали вени, проте жертвам свавілля міліціянтів не було надано жодної медичної допомоги.

"Мені повідомили про двох незаконно затриманих у Деснянському суді, які порізали вени на знак своєї незгоди з утриманням , але жоден міліціонер не посприяв, щоб люди отримали медичну допомогу", - повідомив голова фракції Радикальної партії.

 

Разом з активістами депутат спробував зайти до приміщення суду, проте міліція в грубій формі перешкодила їм у цьому

"Я, разом з іншими членами Радикальної партії, намагався потрапити до приміщення державної установи, але отримав опір в обличчі міліції, що спочатку не давала проходу, а потім ще й затримала активістів супроводжуючи це жорстоким побиттям", - розповідає М.Гресь.

П'ятьох людей було затримано та доправлено до Деснянського райвідділку міліції. За підтримки Народних депутатів від Радикальної партії активістів протягом години відпустили.


Після звільнення затриманих депутати та активісти повернулись до будівлі суду і здійснили ще одну спробу потрапити до приміщення суду, але і на цей раз представники правоохоронних органів жорстоко їх побили.

Проте, коли депутатів все ж таки пропустити до приміщення - затриманих там уже не було. Доля людей, яким не надавали медичну допомогу більше 4 годин, досі лишається невідомою.

Зараз ви читаєте новину «Радикальна партія рятує активістів із Деснянського суду». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

1

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

01.07.2012 09:08:00Агафангел Одесский95.133.65.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Ну и кто из них Фунтик? Совсем женщина с ума съехала :) Ладно уж молодые, но ты, корова, куда свое вымя на показ выставила? Ржунимагу!!!

30.06.2012 17:17:20еге?95.132.220.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Таку свиню, яка до нього ото залiзла, навiть Фунтик ппроiгнорував, вiдвернувся..

26.06.2012 00:37:21Оля Звір81.23.24.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

а що вони хочуть? яка їх програма мета?

22.06.2012 20:42:11Сергей193.202.118.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Тимошенко выпустить,а этих,сиськатых, посадить!!! Позорят, твари ,Украину.

22.06.2012 20:24:45запорожье95.133.254.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Закончиться ,,ЕВРО,, у кабана на боку написать - ,,БАНДЕРА,, а у телки ,,ФАРИОН,, и из пулемета замочить.

22.06.2012 20:31:40ёпт37.53.135.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

:(:(:(:(:(

22.06.2012 18:08:16voffka (реверс)37.53.135.--
  • 9+
  • 0-
  • Відповісти

Сиськи этих дур уже осточертели ! Пора показывать голые жопы - хоть недельку народ будет обращать на ето внимание. А ваще дебилок пора закапывать !

22.06.2012 14:12:42Роман46.203.131.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

Куда Фунтик смотрит? Засадил бы ей в очко по самые свинячие яйца и дело с концом!!!!!))))

22.06.2012 13:09:23Светик 94.27.92.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Вау и я на кусочке фотки есть круто

22.06.2012 11:23:36Orest178.95.200.--
  • 8+
  • 0-
  • Відповісти

Тупа збоченка-зоофілка ексгібіціоністка! Цей рух вже давно пора заборонити, непоятно чого добиваються і невідомо проти чого протестують. Дійсно тільки державу позорять на весь світ

22.06.2012 10:48:26[Видалено]212.64.228.--
  • 4+
  • 0-
  • Відповісти

Героїня звичайно гидка, і акція якась неадекватна.
Але ганьба для України це не femen а президент-бандит, політики-негідники і кормповані чиновники всіх рівнів.

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути