За його словами, TOG планує зберегти 50%-у частку участі у проекті.
"Нафтогаз України" підтвердив свою зацікавленість у проекті у серпні цього року, але для компанії принциповим було питання про наявність у TOG можливостей по залученню бурової платформи для виконання бурових робіт на блоках "Ізбербаш" і "Сулак".
Раніше генеральний директор TOG Олександр Капалін повідомив, що компанія досягла домовленості з Державною нафтовою компанією Азербайджану (ДНКАР) про надання самопідйомної бурової установки (СПБУ) "Хазар-4" для буріння на блоці "Ізбербаш". ДНКАР також виступить як підрядчик бурових робіт, відзначив Капалін.
Він уточнив, що буріння на блоці "Ізбербаш" розпочнеться приблизно за півроку, після підготовки платформи "Хазар-4". Сейсморозвідка 3D на блоці вже завершена і виділені структури для буріння, зроблена їх оцінка за російськими стандартами і зараз Miller and Lents проводить оцінку по західній класифікації, додав Капалін.
TOG належить 80% акцій ВАТ ПЕК "Геотермнафтогаз", що володіє ліцензіями на геологічне вивчення ділянок "Ізбербаш-2" і "Сулак-4" на шельфі Каспійського моря. Також TOG володіє ліцензіями на розвідку і видобуток вуглеводнів на Нижньочутинському родовищі і на геологічне вивчення Худоельської площі у Комі, повідомляє Интерфакс.
Коментарі