середа, 10 грудня 2008 16:55

Посли Росії вручать вірчі грамоти президентам Абхазії та Південної Осетії 16 грудня

Відповідно до домовленості, досягнутої з абхазькою та південноосетинською сторонами, 16 грудня в Сухумі та Цхінвалі російські посли вручать вірчі грамоти президентам цих держав, про це повідомляє Департамент інформації та друку МЗС.

"Установа дипломатичних представництв Росії в Сухумі та Цхінвалі буде, поза сумнівом, сприяти налагодженню російсько-абхазької та российсько-південноосетинської співпраці у всіх сферах, формуванню його договірно-правової бази, взаємодії в цілях забезпечення безпеки та стабільності в Абхазії та Південній Осетії", йдеться в повідомленні на сайті відомства, повідомляє Газета.Ru.

Зараз ви читаєте новину «Посли Росії вручать вірчі грамоти президентам Абхазії та Південної Осетії 16 грудня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути