Створення патрульної поліції називає головним здобутком своєї команди за 2016 рік керівник цієї структури Олександр Фацевич.
"Мені вдалося зібрати навколо себе друзів. Я дружбу і службу не змішую - але на службі є люди, яким довіряю", - каже він.
Ще одним досягненням вважає те, що він знайшов спільну мову з поліцейськими, які працювали у правоохоронній системі до реформи.
"Я переконався, що там є достойні люди. У них багато чому навчився по лінії безпеки на вулицях", - зізнається Фацевич.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створять дорожній патруль
Головне завдання на 2017-й формулює так: зменшити злочинність.
"Треба зробити, щоб хоча б на кінець наступного року люди відчули себе безпечніше. Щоб можна було спокійно погуляти парком о першій годині ночі".
Наступного року сформують посилені патрулі дорожньої поліції. Планують також застосовувати радари.
"Поліція не чатуватиме в кущах. Патрулювати будемо тільки найінтенсивніші ділянки трас міжнародно-національного значення. Наше завдання - не збирати штрафи. А добитися, щоб водії перестали порушувати правила", - додає головний патрульний країни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Якщо Олійнику дадуть довічне, завтра поліцейські скажуть: виходити не будемо" - керівник патрульної поліції
За його словами, очікують змін й у кримінальній поліції.
"В Англії є бюро, що розслідує тільки тяжкі злочини. Решта - це справа поліцейських. Нам варто було б перейняти такий досвід і доручити їм розслідування дрібних правопорушень. Але це - дуже великий крок. Треба прийняти відповідні закони, навчити поліцейських вести слідство", - підсумовує керівник патрульної поліції.
Про реформу правоохоронної системи та завдяки чому вона вдалася читайте в інтерв'ю Олександра Фацевича на Gazeta.ua.
Коментарі