
Цього місяця зафіксовано лише один випадок застосування росіянами крилатих ракет "Калібр" із Чорного моря.
Зниження застосування крилатих ракет "Калібр" може бути пов'язане з проблематичною підготовкою ворога до їхнього застосування, заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua. Ще однією причиною може бути обмеження можливостей в акваторії Чорного моря.
"Оперативна ситуація в Чорному морі залишається стабільною. Носіїв немає, активності немає. Вночі нас атакували вчергове "Шахедами" з моря. Загалом, як ви бачите, це вже знову стає такою повсякденною практикою для росіян", - сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вночі Росія вдарила по країні "Іскандерами" й десятками дронів
У липні досі спостерігається зниження застосування РФ крилатих ракет типу "Калібр".
"Така ж ситуація склалася навесні цього року. Навесні росіяни застосовували ці носії один раз на місяць. А от червень відрізнявся. Червень був активніший, але це може бути пов'язано з наслідками усім відомої операції на території Московії. Липень протікає пересічно. Це може бути пов'язано з кількома факторами. Зокрема, з проблематикою щодо підготовки ракет до застосування та з обмеженими можливостями ВМС РФ загалом в акваторії Чорного моря", - зазначив Плетенчук.
Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі та техніці, активно підриваючи наступальний потенціал ворога у тилу.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1 050 осіб.
Також українські воїни знешкодили чотири танки, 39 артилерійських систем, одну реактивну систему залпового вогню, один засіб протиповітряної оборони, 192 безпілотних літальних апарати оперативно-тактичного рівня, дві крилаті ракети та 91 одиницю автомобільної техніки окупантів.
Коментарі