Головна особливість мітингу у Москві - велика кількість молоді серед учасників. Чим більше її буде втягуватись у цей процес, тим більше шансів на певні успіхи протестів у майбутньому.
Про це у коментарі Gazeta.ua каже політолог Олександр Кочетков.
"Молоді росіяни у більшості своїй аполітичні. Їх просто обурюють свавільні дії влади, турбує рівень життя у Росії.
Звичні лідери вже не мають такої великої ваги. У середовищі керівників опозиції теж відбувається оновлення. Але зараз немає підстав розраховувати, що точкові антивладні мітинги переростуть на всеросійське повстання. Чим більше буде протестів, тим жорсткіше діятиме влада", - вважає він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МЗС України засудило насильство щодо затриманих учасників акції в Москві
За словами експерта, Москва, Санкт-Петербург, деякі інші великі міста періодично виходять на мітинги, але глибинно Росія все ще підтримує Путіна.
"Років за 10 таких репресій і паралельного зубожіння росіян може початись більш серйозна хвиля повстань. Але, швидше за все, серйозні зміни у Росії стануться через відділення віддалених від Москви територій. Наприклад, через певний час зі складу РФ можуть захотіти вийти республіки Кавказу", - говорить Олександр Кочетков.
Але абсолютна більшість тих, хто протестував на Тверській, підтримують анексію Криму та агресивну російську політику проти України, пояснює політолог.
"Часто буває так, що російський лібералізм закінчується там, де починається українське питання. Тож на нашу державу такі хвилювання всередині РФ не впливають", - додає він.
Під час масових протестів 27 липня на Тверській вулиці у Москві силовики затримали близько 1 тис. осіб. Люди вийшли на вулицю через заборону опозиційним депутатам брати участь у виборах до Московської міської думи.
Коментарі