
"Багато людей в Україні, виборовши незалежність, стали думати, що це факт, який вже відбувся, і все добре. Але боротьба за незалежність нашої України продовжується щодня. Вона не припиняється, тому що є сили, які цього не хочуть. Є сили, яким Україна стоїть, як кістка поперек горла", - заявив Садовий.
Мер підкреслив, що Львів повинен показувати приклад: "На нас дивиться вся Україна. Ми повинні показувати приклад не лише любові до України, але і пошани до наших героїв".
День героїв у Львові святкують наприкінці травня на знак пам"яті героїв національно-визвольного руху, загиблих у травні: засновника ОУН Євгена Коновальця, Симона Петлюри і ідеолога державної незалежності України Миколи Міхновського.
У Львові та області у рамках святкувань на найближчі вихідні дні запланована низка заходів. Зокрема, очікується урочистий марш ветеранів національно-визвольного руху від пам"ятника Степану Бандері до пам"ятника Тарасу Шевченку, покладання квітів до могил воїнів на Личаківському і Яновському кладовищах, а також мітинг біля пам"ятника Шевченка.
За матерiалами: Інтерфакс-Україна
Коментарі
14Добре що Порошенківська команда,на реформи,в тім числі поліції,грошей понабирала МВФ.
Це ж вимагання - стаття....плюс легкі тілесні
Страшно до чого довели ту україну.Відправляє мама дитину на навчання і незнає чи вона вернетьсч жива додому.Поліція сикуни ще ті діти як зловити всіх щоб батьки зарлатили штраф за дикунів.І тоді будуть мати данину.Ото дикуни.Львівяни то не патріоти то мафія что данєцких увидели .Обкуряться і свідомо ідуть в училеще рекит 90.Щоб здох параша і всі бандюки які при владі.Шпана якщо ви такі круті а ваші юатьки немають грошей щоб вас утримували ідіть на верховну раду вибийте парашові сліпаки щоб небачив як красти .Малих бандитів на нари.Цікаво чи батьки задумуються ну ось що я виродила виродка якогось
Ну ты ж тоже пишешь с матюками?
В будівельний батальйон, малолітніх рекетирів,