Президент Росії Дмитро Медведєв подарував колезі з Аргентини Крістіні Фернандес де Кіршнер шапку з російської чорнобурої лисиці.
У листопаді, коли глава держави був з візитом у Венесуелі, під час прес-конференції Уго Чавес розповів Медведєву про те, яка "неординарна жінка" лідер Аргентини Крістіна Кіршнер. "Вона справжня жінка-меч, - сказав Чавес. - Подаруй їй шапку, коли вона приїде до Москви".
Пригадавши це побажання венесуельського президента, Медведєв вирішив зробити цей подарунок, особливо враховуючи, що візит аргентинського президента припав на перший морозний день в Москві.
Після завершення офіційної частини переговорів Медведєв подарував Кіршнер шапку з чорнобурої лисиці, хутро - російське. Президент Аргентини, зрадівши подарунку, тут же його приміряла, повідомляє ИТАР-ТАСС.




















Коментарі