Королева поп-музики Мадонна зацікавлена у придбанні в Ізраїлі пентхаусу на 17-му поверсі будинку, який споруджується в рамках проекту "Хофім" між Мікморет та Кейсарією.
Як розповів заступник генерального директора з маркетингу будівельної компанії "Хефціба", яка займається проектом, пентхаус "Вудь Арарі", яким цікавиться співачка, розташовано в одному з трьох будинків елітного проекту.
У ньому передбачено спорудження басейну та тренажерної залу. За його словами, вартість пентхаусу - $600 тис. Співачку, передовсім, приваблює закритість проекту, що дозволить відгородити її від втручання сторонніх у її приватне життя.
Інформація про проект стала відома Мадонні від її близького друга Амнона Рібака. Сам Рібак підтвердив свою участь в угоді та стверджував, що Мадонна зв"язалася з ним напередодні єврейського Нового року і заявила, що хоче придбати квартиру на березі моря у центрі країни.
Раніше повідомлялося, що Мадонна вирішила придбати будинок у Рош-Піна, який було побудовано 100 років тому і належав ізраїльській співачці Дрорі Хавкіній. У квітні з"явилися чутки, що Мадонна вирішила назовсім переїхати до Ізраїля. При цьому стверджувалося, що для проживання вона обрала "батьківщину Каббали" давнє місто Цфат.
Проте влітку в пресу потрапили висловлення Мадонни про те, що вона "втомилася від Каббали". Крім того, Мадонна дуже піклується про безпеку своєї родини, і після війни з "Хезболлою" їй навряд чи захочеться оселитися на півночі Ізраїлю, де багато що нагадує про недавні ракетні обстріли, повідомляє КореспонденТ.net.




















Коментарі