Російський голова Криму Сергій Аксьонов вважає, що людина при здоровому глузді ніколи б не погодилась керувати півостровом після анексії.
"Деякі діячі, яким здається, що ми професійно чи непрофесійно виконуємо свої обов'язки, я будь-якому колезі можу дати можливість сюди приїхати, вивчити ситуацію. Мої колеги-губернатори вважають, що ми тут "камікадзе", бо нормальна людина при здоровому глузді ніколи б не погодилась", – підкреслив Аксьонов, якого цитує "Крим.Реалії".
Російські ЗМІ наприкінці минулого тижня розтиражували повідомлення про те, що в уряді Росії стурбовані рівнем професіоналізму керівництва Криму і нещодавньою заявою Аксьонова про ненадання коштів для півострова. Російський віце-прем'єр Дмитро Козак заявив, що поки ніхто з перших осіб Криму не буде відправлений у відставку, але буде проведена внутрішня перевірка витрачання коштів кримськими чиновниками, в якій візьме участь Генпрокуратура Росії.




















Коментарі
1