субота, 22 березня 2025 19:42

Київські двори без металобрухту: влада вивозить покинуті автівки

Київські двори без металобрухту: влада вивозить покинуті автівки
Київські двори без металобрухту: влада вивозить покинуті автівки ФОТО:Pexels

У Києві стартувала кампанія з прибирання з вулиць і дворів покинутих або знищених автомобілів.

Таке рішення ухвалила Рада оборони міста, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Евакуацію авто в Києві скасували на час тривоги: що зміниться для водіїв

За його словами, сотні автівок залишилися без власників або були зруйновані внаслідок ворожих обстрілів. Більшість із них уже не підлягають ремонту, а деякі просто забуті.

"Важливо, щоб металобрухт не перетворювався на перешкоду – це питання безпеки дітей, доступності екстрених служб і загального порядку в місті", – наголосив Ткаченко.

У кожному районі столиці визначено спеціальні майданчики для тимчасового зберігання евакуйованих автомобілів. Власники зможуть забрати свої машини в будь-який момент, при цьому послуга розміщення буде безкоштовною.

Перші евакуації вже зафіксовані в Дарницькому районі. За словами Ткаченка, процес відбувається організовано, з урахуванням інтересів киян. "Ми робимо Київ безпечнішим і впорядкованішим", - підсумував він.

У Києві вирішили припинити евакуацію автомобілів під час повітряної тривоги, щоб водії могли безперешкодно добиратися до укриттів.

Як повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко у Telegram, відповідне доручення вже офіційно ухвалене.

"Відтепер тимчасове затримання, тобто евакуація приватних авто під час тривоги, не здійснюватиметься. Нарешті це питання врегулювали офіційно", - зазначив він.

Зараз ви читаєте новину «Київські двори без металобрухту: влада вивозить покинуті автівки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути