
Сьогодні під час прес-конференції на тему безпеки в інтернеті експерти розповіли, про те, як як людей дурять в інтернеті й що там можна викладати, а що ні, як із цим боротись.
"Ми співпрацюємо з інтернет-магазином Aukro, - розповів старший оперуповноважений міліції Олег Кріп. - Там реєструються люди, виставляють товар, який мають на продаж. Часто вони реєструються під вигаданими іменами. Туди ж заходять покупці, обирають те, що їм треба, домовляються з продавцями. Часто товари замовляють з Китаю, тому продавець просить оплатити частину вартості товару й почекати 30-40 днів. А через місяць покупець не отримує ні товару, ні грошей. Інколи про таких шахраїв нам повідомляє адміністрація сайту".
Та міліціонер зауважує, що впіймати таких злочинців дуже складно.
"За півроку роботи нашим відділом по боротьбі з кіберзлочинністю було відкрито 62 кримінальних провадження, 12 особам оголошено про підозру, дев'ять кримінальних проваджень закрито, решта проваджень розслідується, - розповів Кріп. - З цього у нас 32 справи по шахрайству, за порушення авторських та суміжних прав 8 справ, за втручання в електромережу у нас 7 справ".
Коментарі