Коли машини для "гуманітарної" колони перефарбовували в білий колір, на них ще були чорні армійські номери з аж ніяк не МНС-сівськими кодами.
Про це на своїй сторінці в ЖЖ написав блогер avmalgin.
"Скільки всього КАМАЗів в розпорядженні МНС РФ, ми не знаємо, але в інтернеті неважко знайти повідомлення про величезні колони з гуманітарними вантажами, які МНС регулярно відправляє в постраждалі райони, в тому числі за кордон. Виглядає це так:

Так що для доставки "гуманітарної допомоги" в Україну в МНС автомобільний транспорт є. Проте, колона з 280 КАМАЗів, яка йде туди зараз, немає розпізнавальних знаків і належить Збройним Силам РФ. Коли машини перефарбовували в білий колір, на них ще були чорні армійські номери з аж ніяк не МНС-сівськими кодами.
Зараз, коли колона вирушила з Алабіно (де знаходиться Таманська дивізія, а зовсім не база МНС), з усіх машин зняли номера. Навіщо? Україна заявила, що впустить колону тільки через свої КПП в Харківській області та з повним митним оглядом кожної машини. Як можна оглядати машини без номерів і яких-небудь позначок? Нехай оглянуть 200 вантажівок, а Україною їздитимуть схожі один на одного як дві краплі води 1000 білих КАМАЗів без номерів. Як відрізнити оглянуті в присутності Червоного Хреста від тих, що перейдуть кордон вночі через територію, контрольовану спільно терористами і російськими прикордонниками? І як зрозуміти, кого пропускати через зону бойових дій, а кого знищувати як нелегальний військовий вантаж?
Ніхто не може сказати точно, навіщо Путіну знадобилося хитрити. Може, будуть колони-дублери - зі зброєю і технікою? Може, нічого такого не планується, але задуманий розстріл гуманітарної колони, як привід для введення військ? Може, ми дуємо на воду і Путін лише хоче постати перед жителями "Новоросії" турботливим і думаючим про людей господарем? Може, завдання вивести що-небудь (або кого-небудь) важливіше за завдання привезти гуманітарку? Ніхто нічого не знає. Зрозуміло поки тільки одне: щось приховується.
Ніякого іншого варіанту, окрім повного розвантаження та огляду на російській стороні (за участю Міжнародного Червоного Хреста) не залишається. Потім все має завантажуватися в український або приналежний міжнародним організаціям транспорт. Сподіваюся, в українців вистачить розуму не впускати ці колони троянських коней на свою територію. Жодна машина, що приїхала з Таманської дивізії, не повинна перетнути кордон", - написав блогер.
Коментарі
1