середа, 03 грудня 2014 10:59

Гарячі бойові дії почнуться з весни - екс-командир полку "Азов"

Гарячі бойові дії почнуться з весни - екс-командир полку "Азов"
Фото: rusnsn.info

Народний депутат України, екс-командир полку "Азов" Андрій Білецький вважає, що після зими на Донбасі може початися серйозна війна без жодного перемир'я, повідомляє телеканал "24".

"Скільки разів ми вкладали перемир'я, а після цього ще п'ять разів домовлялися про припинення вогню, "дні тиші" і тому подібні речі? Це формальність і досконалий абсурд. Подивіться, скільки за ніч було обстрілів. Вони в будь-якому випадку відновляться, бої будуть йти, і ця рана буде кровоточити й надалі", - заявив він.

На думку депутата, питання Донбасу вже зараз потрібно вирішувати рішучими військовими діями.

"Я не думаю, що в площині переговорів лежить відповідь на це питання, я думаю, що вона лежить у військовій площині. Я думаю, що так звана "мала війна" буде приблизно до весни, а потім почнуться гарячі бойові дії, як би нам цього не хотілося. Це треба реально розуміти і до цього треба реально готуватися", - зазначив депутат.

Раніше повідомлялося, що Росія протягом 30 листопада - 2 грудня втратила вбитими близько 500 солдатів.

Зараз ви читаєте новину «Гарячі бойові дії почнуться з весни - екс-командир полку "Азов"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 79692
Голосування Підтримуєте введення біометричного контролю на кордоні з РФ?
  • Підтримую. Тепер потрібно заборонити українцям їздити в Росію
  • Ні, нічого не дасть крім черг на кордоні
  • Потрібно вводити візовий режим
  • Краще заборонити росіянам в'їзд в Україну
  • Це нічого не дасть. Злочинці з РФ все рівно знаходитимуть способи потрапити в Україну
  • Досить повністю припинити транспортне сполучення з РФ
  • Сумнівне рішення. Такий контроль ще більше провокуватиме Росію. Можливе загострення на Сході
Переглянути