Унаслідок ракетних ударів у Миколаєві пошкоджено дві мережі, які забезпечували місто питною водою. Через постійну загрозу повторних обстрілів неможливо виконати ремонтні відновлювальні роботи у повному обсязі й з належною якістю.
Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Компанією Ferrexpo негайно було прийняте рішення про постачання великих ємностей для питної води і вирішення технічних питань, пов'язаних з бурінням свердловин. У відповідності до перемовин з представниками Миколаєва, прийнято рішення про постачання 150 ємностей об'ємом 1000 л кожна, 108 із яких уже доставили отримувачам. Загальна вартість партії допомоги складе майже 1 млн грн.
"Миколаївщина знаходиться на межі гуманітарної катастрофи, оскільки було зруйновано об'єкти критичної інфраструктури та комунальної сфери - мережі водопостачання та водовідведення. Ми одразу скерували свої зусилля для організації місцевим жителям доступу до питної води. Адже Спеціальний гуманітарний фонд Ferrexpo був створений в тому числі саме для цієї мети – забезпечення гуманітарних потреб мешканців тих територій, які найбільше цього потребують", - повідомив керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні Юрій Химич.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ferrexpo Костянтина Жеваго продовжує підтримувати медичні заклади Кременчука
Нагадаємо, компанією Ferrexpo, яка входить у ТОП-3 світових експортерів високоякісних залізорудних окатків з виробничими потужностями в Україні, створено Спеціальний гуманітарний фонд, розподіл коштів з якого координується керівництвом підприємств компанії в Україні у тісній співпраці з представниками місцевої влади та національними органами влади. Затверджений бюджет Гуманітарного фонду Ferrexpo становить $12,5 млн.
Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю є виробництво й експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовують у виробництві сталі. Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього Радянського Союзу. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК.
Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнаму, а також США.
Коментарі