Президент Хорватії Колінда Грабар-Китарович не поїде до Москви на парад Перемоги, який повинен відбутися 9 травня. Як пише хорватське інформаційне агентство ХІНА, Хорватію у Москві, ймовірно, буде представить посол країни у Росії Ігор Показ, повідомляє ТСН.
Офіційної відмови або підтвердження поїздки Грабар-Китарович у Москву від МЗС та апарату президента поки не надходило.
Раніше стало відомо про відмову взяти участь у параді президента Чорногорії Філіпа Вуяновича, президента Молдови Ніколае Тімофті, президента Фінляндії Саулі Нііністьо, президента Словаччини Андрія Кіски та президента Болгарії Росена Плевнелієва.
Також відмовилися приїхати до Москви на 9 травня президент США Барак Обама, канцлер ФРН Ангела Меркель, прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон, голова Європейської ради Дональд Туск, президенти Польщі та Словенії.
Багато з них аргументували свою відмову агресією Росії в Україні.
Водночас президент Греції Прокопіс Павлопоулос заявив, що поїде до Москви на святкування Дня Перемоги.




















Коментарі
1