Ексклюзиви
Субота, 21 листопада 2015 02:36

Двоє українців стали членами тіньового уряду Канади

Двоє українців стали членами тіньового уряду Канади
Фото: www.ukrinform.ua

Двоє депутатів федерального парламенту українського походження стали членами тіньового уряду Канади.

Як повідомляє "Укрінформ", всього до опозиційного уряду увійшли 32 особи, на противагу 31 міністрові, які складають офіційний уряд.

Джеймс Безан опікуватиметься питаннями національної оборони, а Марк Варава – справами пенсіонерів.

"Я переконана, що зібрана нами команда складе найсильнішу офіційну опозицію, яку ця країна коли-небудь бачила", - сказала голова Консервативної партії та одночасно лідер офіційної королівської опозиції і опозиційний прем'єр Рона Амброз.

Вона додала, що першим пріоритетом опозиції стане протидія "масивному податково-витратному плану" Джастіна Трюдо.

Зазначимо, що Джеймс Безан став автором закону, яким Канада визнала Голодомор геноцидом українського народу. За свій вклад у розвиток України у 2008 році він отримав орден Ярослава Мудрого. За свою рішучу позицію у протидії російській агресії в Україні, він став персоною нон-грата у Росії.

Нагадаємо, що членами канадського уряду стали дві українки – міністерство міжнародної торгівлі очолила Христя Фріланд, а міністерство працевлаштування, розвитку трудових ресурсів та зайнятості – Марі-Енн Мигайчук. Всього ж членами канадського парламенту стали 11 депутатів українського походження.

Зараз ви читаєте новину «Двоє українців стали членами тіньового уряду Канади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі